کیس های استوک یا کامپیوتر های شرکتی که توسط کارخانه اسمبل می شود، چندین سال است که بازار خرید و فروش خوبی را در صنعت کامپیوتر های دست دوم و کارکرده دارد، چرا که شما با خرید یک کیس استوک (دست دوم) علاوه بر قیمت و کیفیت مناسبی که دارد میتوانید خودتان پس از عدم رضایت براحتی در بازار به فروش برسانید.

 

کیس استوک دل بخریم یا اچ پی؟ 

کیس استوک دل و اچ پی کیفیت طراحی ، ساخت و نرم افزاری قابل توجهی دارند به طوری که سال ها جوابگوی امور شما خواهد بود.

اچ پی و دل از بزرگترین تولیدکنندگان کامپیوتر ، لپ تاپ و کالاهای مربوطه هستند. کیس هایی که این شرکت ها سال ها پیش طراحی و مونتاژ کرده اند ، هم اکنون به صورت کالای دست دوم وارد بازار خاورمیانه و معمولا در شهرهای مشهد ، شیراز ، اصفهان و گناوه بیشترین معاملات انجام می شود. با این که کمپانی دل Dell و اچ پی hp از رقیبان همدیگر هستند فعالیت عمده هر دو در آمریکا می باشد. طراحی کالاهای این 2 کمپانی در ایالت متحده انجام می شود اما مونتاژ و اسمبلینگ قطعات در چندین کشور مثل چین و مکزیک صورت می گیرد.

دوستان و همکارانی که قصد خرید کیس استوک اداری با قیمت های مناسب را دارند می توانند از کیس های استوک با پردازنده Core i5 یا کیس های استوک با پردازنده های پنتیوم و سلرون بهره بگیرند که سرعت و عملکرد مناسبی را در جهت بکارگیری نرم افزارهای حسابداری و ... به کاربر می دهند.