پزشکی و علوم مرتبط با ان نیاز به محاسبات و  انالیز های دقیقی دارند که گاها یا خارج از توان انسان است یا اگر باشد  نیاز به صرف زمان طولانی می باشد. برای اجتناب اتلاف زمان و انرژی ، کاربرد  سیستم های کامپیوتری و بویژه لپ تاپ استوک ها به دلیل قابل حمل بودن، پیشنهاد میگردد.

در مقاله زیر به عنوان های زیر خواهیم پرداخت :

  • کاربرد لپ تاپ استوک در مصارف پزشکی
  • تحقیقات و مدل سازی

از  سوی دیگر با وجود قیمت های سرسام آور انواع قدرتمند لپ تاپ های آکبند، نوع  استوک آن پیشنهاد میگردد که از لحاظ کارایی با نوع آکبند برابری میکنند  وتنها تفاوت انها گزینه “قیمت” است. شما با پرداخت حدود یک سوم قیمت واقعی  یک لپ تاپ قدرتمند، صاحب آن خواهید گردید.

لپ تاپ استوک درمصارف پزشکی

در ادامه با پارسا کامپیوتر همراه باشید تا به بررسی کاربرد لپ تاپ استوک در مصارف پزشکی بپردازیم. افتخار پارسا کامپیوتر ارائه خدمات به تمامی اقشار از جمله جامعه بزرگ پزشکی می باشد.

کاربرد لپ تاپ استوک در مصارف پزشکی

دستگاه‌های  پردازشگر از جمله لپ تاپ تجاری استوک به دو علت کلی در مصارف پزشکی کاربرد  دارند اول به سهولت انجام محاسبات پیچیده و سپس جهت دستیابی و ارزیابی  اطلاعات زیاد و و پیچیده ای که نیروی انسانی قادر به انجام یدی ان نیست .
به این منظور کاربرد سیستم کامپیوتری و به شکل خاص لپ تاپ ها ،پیشنهاد می گردند. لپ تاپ استوک تجاری ویژه ترین پیشنهاد در این زمینه می باشند. این لپ تاپ استوک ها با دارا بودن پردازشگر های قوی کمک شایانی به هدف اصلی کاربرد کامپیوتر  در زمینه پزشکی، یعنی پردازش و آنالیز اطلاعات پزشکی می کنند.

ثبت اطلاعات و ذخیره بازیابی داده‌ها

بشر  با وجود تمام قابلیت ها و توانایی هایش از انجام برخی امور ناتوان مانده  است . یکی از این امور ثبت اطلاعات گسترده و بازیابی آن به شکل یکجا در  صورت نیاز می باشد. در این زمان سیستم های کامپیوتری به کمکانسان می آیند و  راه را برای پیشرفت باز می کنند تا انرژی و زمان نیروی انسانی به اتلاف  نرود.
لپ تاپ استوک های تجاری استوک به دلیل  تجهیز بودن به سیستم های فوق قدرتمند پردازشی و بازیابی ، در این مسیر راه  گشا هستند. 

لپ تاپ استوک درمصارف پزشکی

تحقیقات و مدل سازی

یکی  دیگر از زیرمجموعه های امور پزشکی مدل سازی از انواع پدیده های فیزیولوژیک  بدن انسان و یا کارکرد بافت های مختلف و یا عملکرد دستگاه های مختلف در  رابطه با بدن انسان و در نتیجه بررسی عوامل مختلف فیزیکی بر آنها به صورت  مدل های کامپیوتری می باشد.
لپ تاپ های استوک تجاری با دارا بود ن کارت های گرافیکی بی نظیر در این زمینه بسیار کمک کننده هستند. مدل سازی های مد نظر با وجود کارت گرافیک های مذکور به طبیعی ترین و واقعی ترین شکل ممکن تجسم و ارائه خواهند گردید.

عمدتا  بیماران مورد ازمایشهای متعددی قرار می گیرند .افزایش تعدد و پیچیدگی این  آزمایش ها نیازمند سیستم ذخیره و بازیابی می باشد که کاغذ و قلم از توان  انجام ان باز مانده اند. در این مرحله نیزسیستم های کامپیوتری به کمک بشر  می شتابند. لپ تاپ های استوک بهترین راهکار حل این مشکل هستند. با خرید لپ  تاپ های استوک با صرف هزینه کم ، امور همانند کاربرد لپ تاپ های آکبند به  بهترین نحو ممکن صورت خواهد پذیرفت.
از طرفی بیماران روزانه مورد اندازه گیری ضربان قلب، فشارخون، درجه حرارت  بدن، غلظت خون ، جریان و فشار تنفسی و… بسیاری موارد دیگر قرار می گیرند.  با بالا رفتن طول درمان ذخیره این اطلاعات گسترده کار ساده ای نخواهد بود.  در این نقطه نیز سیستم های کامپیوتری به کمک بشر می شتابند. و چه گزینه ای  بهتر از لپ تاپ ارزان ؟

این مقاله تنها بخش کوچکی از کاربرد لپ تاپ استوک در مصارف پزشکی را به رشته تحریر در اورد.