یکی از وظایف مهمی که در طول دوران  تحصیلات عالیه بر عهده دانشجویان قرار می گیرد، انجام انواع پروژه ها و  مقالات است. این مقالات بایستی در محیطهایی چون وُرد ، پاور پویت و.. انجام  و تحویل گردد.

از سوی دیگر با توجه به  روند رو به رشد هزینه های تحصیل ، انجام پروژه ها از سوی خود دانشجو مقرون  به صرفه است . بهترین گزینه خرید برای یک دانشجو با اینهمه هزینه های  تحصیل ، تردد ، تغذیه و… لپ تاپ استوک می باشد.

لپ تاپ استوک برای دانشجویان

کدام گزینه لپ تاپ استوک (تجاری، صنعتی) یا خانگی ؟؟

سیستم  های کامپیوتری و به شکل خاص لپ تاپ ها در قالب کلی به دو صورت لپ تاپ  تجاری یا خانگی تولید و به بازار عرضه می گردند. پیشنهاد پارسا کامپیوتر به  دانشجویان عزیز خرید لپ تاپ های تجاری می باشد. این لپ تاپ ها با توجه به  استقامت بالا، کاربرد بیشتری برای انجام امور دانشجویی دارند.

چرا لپ تاپ استوک تجاری ؟

پارسا کامپیوتر ؛ “بدلیل اینکه دانشجویان بخش عمده فعالیت شان با کامپیوتر است،  بنابراین نیاز به یک لپ تاپ محکم و نه ظریف بیشتر احساس می گردد. لپ تاپ  های تجاری دارای صفحه مات هستند که این خود یکی از مزیت هایی انهاست. شاید  در نگاه اول نمایشگر مات (نه شیشه ای) جالب به نظر نرسد اما یکی از مزایای  استفاده از این نوع عدم رفلکس در محیط غیر مسقف می باشد و بنابراین امکان  دید بهتر را فراهم می آورد.”

به شما پیشنهاد می‌دهیم که مقاله لپ تاپ استوک چیست را مطالعه فرمایید.

 در لپ تاپ های تجاری به دلیل باتری قوی ،سهولت تعویض قطعات رم انتخاب مناسب تری برای دانشجویان عزیز می باشند.

از سوی دیگرلپ تاپ های تجاری با دارا بودن اپشن هویت بیومتریک و  حسگر اثر انگشت و همچنین نرم افزار های ضد سرقت داخلی سیستم ، کارامدتر  هستند و از امنیت قابل قبولی برخوردارند. لپ تاپ استوک گیمینگ

 جنس بدنه لپ تاپ های تجاری از فلز است و بنابراین با هر ضربه و یا زمین افتادن به سادگی دچار مشکل نمی شوند.

پ تاپ های تجاری به دلیل اینکه برای استفاده در سازمان ها، ادارات  طراحی و سشده اند دارای پردازنده های فوق تصور قوی هستند. 

لپ تاپ استوک مناسب برای امور دانشجویان

لپ تاپ استوک برای دانشجویان

لپ  تاپ های استوک تجاری دارای گرافیک بالا هستند و کارتهای گرافکی به کار  برده شده در این لپ تاپ ها قابل قیاس با انواع مدل های اکبند ظریف و بازار  پسند نیست.