کمپانی لنوو در اوایل سال ۲۰۲۱ میلادی یکی از خاص‌ترین All in One ها را معرفی کرد و این دستگاه از ماه فوریه به بازار عرضه شد. لنوو یوگا AIO 7 یک کامپیوتر همه‌کاره ساخت لنوو است که با یک طراحی خلاقانه و قابلیتی خاص وارد عرضه رقابت شده.

کامپیوترهای همه‌کاره یا All in One بدلیل نوع کارکردشان بازار هدف بسیار محدودی دارند. اغلب کاربران از این کامپیوترها برای مصارف تجاری و در شرکت‌ها استفاده می‌کنند و قشر مخاطب این محصولات قشر وسیعی به شمار نمی‌رود. به همین دلیل بازار کامپیوترهای All In One یک بازار کم تلاطم و کم هیجان است که هر چند سال یکبار می‌توان شاهد ورود یک محصول جدید و خلاقانه به آن بود.کمپانی لنوو در اوایل سال ۲۰۲۱ میلادی یکی از خاص‌ترین All in One ها را معرفی کرد و این دستگاه از ماه فوریه به بازار عرضه شد.

لنوو یوگا AIO 7 یک کامپیوتر همه‌کاره ساخت لنوو است که با یک طراحی خلاقانه و قابلیتی خاص وارد عرضه رقابت شده. صفحه نمایش ۲۷ اینچی بسیار با کیفیت این دستگاه امکان چرخش و قرارگیری در حالت عمودی دارد و کاربر می‌تواند از صفحه نمایش در هر دو حالت افقی یا عمودی استفاده کند. همچنین لنوو برای راحتی کاربران امکان اتصال بسیار سریع سایر دستگاه‌ها به این کامپیوتر را فراهم کرده که برای نمایش محتوای موبایل یا لپ‌تاپ روی این دستگاه ایده‌آل به نظر می‌رسد.
با وجود تعداد محدود این دستگاه در بازار، یک نسخه از آن در اختیار من قرار گرفت تا از نزدیک نگاهی به دستگاه و امکانات آن داشته باشم و برای شما همراهان دیجی‌کالامگ ویدئوی نگاه نزدیک آن‌را تهیه کنم. این ویدئو را ببینید تا با یکی از خاص‌ترین کامپیوترهای All in One حال حاضر دنیا آشنا شوید.