مقدمه مینی کیس استوک

تا حالا شده بخوای تو یک محیط جمع و جور از کامپیوتر و یا لپ تاپ استفاده کنی؟اما خوب یک سری مشکلات این وسط هست حالا مشکلات چیه؟

برای استفاده از کیس کامپیوتربزرگ دست دوم ممکن جایی برای جایگذاری دقیق کیس مانیتور نداشته باشیم،پس ما چه کار میکنیم خوب ما میتونیم از لپ تاپ استوک استفاده کنیم اما،ممکنه لپ تاپ استوک یک کوچولو قیمتش بالا باش و ما شرایط خرید شون نداشته باشیم پس باید چیکار کنیم؟من به شما مینی کیس دست دوم یا مینی کیس استوک رو پیشنهاد می کنم.

 خوب حالا میگید چرا مینی کیس استوک را پیشنهاد می کنی؟

مینی کیس یک سری ویژگی هایی داره که ما در موردشون به صورت کوتاه در این پست توضیحاتی می دهیم.

اول اینکه مینی کیس استوک سایز کوچکی نسبت به کیس کامپیوتر داره و میتونید در جاهایی که فضای کمی داره استفاده کنید. و این مدل مینی کیس  از لحاظ کارایی و مشخصات کاملا مثل کیس های معمولی کارایی دارند و شاید بهتر.

مینی کیسا قطعات مخصوصی هم دارند که از معایب این دستگاه ها شاید حساب نشه البته همه قطعات به جز مادربرد ۲۴ پین نیستند و بعضی پاورها های بازار ایران به سختی گیر می‌آید ولی پارسا کامپیوتر برای اینکه شما با این سری مشکلات روبرو نشید و یا از پس این مشکلات بر بیایید یک سری از مینی کیس های استوک را به صورت قطعه در آورده و برای گارانتی محصولات استوک برای مشتری های عزیز کنار گذاشته و اینکه پاور های این مینی کیس بسیار قوی و بادوام هستم و طول عمر بالای ۱۰ سال را حداقل دارند پاور مینی کیس استوک را مشتری های عزیزمان میتوانند از طریق تلگرام یا واتساپ فروشگاه پارسا کامپیوتر فروشنده انواع مانیتور و مینی کیس و لپ تاپ استوک فراهم کنند